paruky.net

FAQ

Jak upravit a nasadit paruku?

Jestliže má zákaznice dost svých vlasů, je třeba aby si je okroutila kolem hlavy co nejvíce naplocho. Rozložit vlasy tak, aby nevytvářely boule a nerovnosti, Před nasazením vložte ruce do paruky. Potřeste s ní, aby se vlákna uvolnila a lehce přihlaďte hřebenem. Paruka se nasazuje jako koupací čepice – zepředu dozadu. Vycentrujte si paruku tak, aby výkroje pro uši byly před ušima, nesmí je překrývat. Pokud je paruka příliš těsna nebo volná, upravte jí pomocí suchého zipu v zadní části tak, aby seděla pevně a bezpečně. NEKARTÁČUJEME !!

Jak se starat o paruku?

Když se o ní budete dobře starat – vydrží Vám déle. Je potřeba vědět, jak ji umývat a sušit. Frekvence čištění závisí na tom, jak často se paruka nosí. Při denním používání je třeba ji umýt alespoň 1–2× týdně. Nejdříve ji jemně prokartáčujeme, aby se odstranily všechny uzlíky a uvolnily vlákna. Ve výlevce nebo ve vhodné nádobě uděláme slabý šamponový roztok se studenou nebo vlažnou vodou.

Který typ je vhodný?

Blízký Vašim vlastním vlasům – o jeden tón světlejší, budete vypadat mladší.

Nespadne mi paruka?

Ne, drží velmi pevně – má suchý zip. Dokonce můžete i spát v paruce, ale vydrží Vám méně.

Zde uveďte Váš dotaz.„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti a nařízení GDPR, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.